Virtuální pomocník

Jak  se platí virtuálním pomocníkům?

Záleží na tom, jaké jsou úkoly, které požadujete zpracovat. Pokud se jedná o úkoly, na jejichž zpracování je potřeba max. 30 minut - např.: rezervace restaurací,vyhledání určitých služeb, kurýrních služeb apod.,pak je nejvhodnější Úkolový Virtuální pomocník - tarif Stříbrný.

K nové registraci, 30 minut ZDARMA!

Svého virtuálního asistenta platíte jen tehdy, kdy pro vás opravdu pracuje. Náklady přesně evidujeme a vy vždy vidíte, kolik vás zadaný úkol stál. Snadno si pak spočítáte, jak se vám osobní asistentka vyplácí.

ZAKUPTE SI PŘEDPLACENÉ HODINY VIRTUÁLNÍHO POMOCNÍKA

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

První virtuální asistent v ČR

Hodiny strávené nad objednávkami, pracné domlouvání schůzek nebo nekonečnéhledání nejlepšího hotelu pro víkendové školení. Dobře víme, s kolika zdlouhavými a opakujícími se úkoly se při své práci potýkáte každý den. Zbytečně.

Inspirovali jsme se u zavedených firem západní Evropy a USA a jako první začali v naší zemi nabízet služby virtuální asistentky. Zbavujeme podnikatele ubíjející rutiny a neproduktivních prací a dopřáváme komfort osobní asistentky i těm, pro které je zaměstnanec na plný úvazek zbytečně nákladný. Proč to funguje?

  • Virtuální pomocník pracuje na zavolání. Platíte jej jen tehdy, kdy skutečně plnízadaný úkol. A samozřejmě vás stojí méně, než kolik je cena vaší vlastní práce.
  • Správná virtuální osobní asistentka ulehčí vaší hlavě. Umožní vám soustředit se na skutečně důležité činnosti, které vás baví, a kterým se chcete věnovat.
  • Virtuální asistent vám vrátí chuť do práce. Čas, který ušetříte předáním opakujících se úkolů, věnujte sobě, své rodině nebo dávno opuštěným koníčkům!

Virtuální pomocníci pro vás pracují každý den od 9 do 18 hodin. Prohlédněte si, co pro vás můžeme udělat!

Spokojení zákazníci

Jsem rád, že mohu pochválit a s klidným svědomím doporučit novou a velmi užitečnou službu. Stále nachazím nová zadání, a jsem překvapen jak rychle, kvalitně a také levně dostávám vypracované úkoly. Virtuálního pomocníka využívám stále častěji při každodenních činnostech, vypracuje za mě překlady, zjistí cla, dodá podklady k získání dotací, nebo vyhledá požadované kontakty, a šetří mi tak čas. Velice děkuji za vynikající servis a přeji mnoho úspěchů!

Libor NádeníčekTRIBASE s.r.o.

Chtěl bych tímto poukázat na službu Virtuální pomocník a zároveň poděkovat tomuto webu za kvalitní služby, které nabízí. Vyzkoušel jsem dvě firmy virtuálních asistentů v cizině, z čehož první zkušenost byla velmi nedobrá a neobdržel jsem ani jeden úkol vypracovaný tak, aby byl použitelný, a to ani v případě, kdy jsem vybral úkol přímo ze seznamu úkolů, na které měli být specialisté. V druhém případě už jsem velmi spokojen. Virtuální pomocník v Čechách je však i ve srovnání s firmou č. 2 lepší a žasnul jsem, jak rychle a kvalitně byly mé úkoly vypracovány a s jak přátelským přístupem jsem se setkal.

Pavel JanákWatch9 Media s.r.o.
[seo]