Virtuální pomocník

DALŠÍ SLUŽBY

Naplánovat dovolenou, zajistit prostory pro firemní večírek nebo navrhnout program důležité návštěvě ze zahraničí. Podobné úkoly vás sice můžou bavit, zároveň ale zabírají spoustu času. A když máte práce nad hlavu, má i pár hodin navíc cenu zlata.

Zadejte raději úkol během pár minut svému Virtuálnímu pomocníkovi a věnujte se práci, která je pro vás skutečně důležitá. Postaráme se o 100% splnění všech netypických služeb, které vyžadují čas, soustředění i kontakty.

SLEDUJTE, JAK PROBÍHÁ ZPRACOVÁNÍ  VAŠEHO POŽADAVKU

Určitě už vám v hlavě víří desítky nápadů, jak vám virtuální asistentka ulehčí každodenní rutinu. Sem s nimi! Prohlédněte si podrobný přehled administrativních služeb nebo se rovnou registrujte a vyzkoušejte zadání prvního úkolu naostro.

  • Hbité nohy
  • Rezervace restaurace
  • Rezervace vstupenek
  • Zajištění oslav
  • Tipy na výlety a dovolenou

Příklady dotazů ostatních klientů

Pořádám večírek pro obchodní partnery. Dodejte mi nabídky následujících 20 restaurací na menu v asijském stylu s doporučením, kterou vybrat. Berte ohled na prostředí, možnost parkování a cenu.

Vincent TomskýExpert consulting

Pozítří přijede vedení z Německa a potřebuji navrhnout dvoudenní program včetně koncertu, osvědčených restaurací a dopravy. Další tipy na zpestření celé akce uvítám.

Petr FarskýTB Auto s.r.o.

Dcera má narozeniny, pošlete mi e-mailem 10 návrhů na uspořádání oslavy pro 20 osob s programem na 2 hodiny.

Alena KozubíkováŽena v domácnosti
[seo]