Virtuální pomocník

GRAFICKÉ SLUŽBY

Víme, jaké to je, když dojdou vizitky těsně před veletrhem. Když do dvou dnů potřebujete sadu bannerů pro reklamní kampaň. Když tiskárna čeká na vysázený leták, který už měl být na cestě do schránek zákazníků. Zkrátka když nutně potřebujete grafika. A čas běží.

Přitom můžete vše během pár minut zadat svému Virtuálnímu pomocníkovi a pustit to z hlavy. Naši grafici splní zadaný úkol přesně, za rozumnou cenu a v termínu.)

SLEDUJTE, JAK PROBÍHÁ ZPRACOVÁNÍ  VAŠEHO POŽADAVKU

Určitě už vám v hlavě víří desítky nápadů, jak vám virtuální asistentka ulehčí každodenní rutinu. Sem s nimi! Prohlédněte si podrobný přehled administrativních služeb nebo se rovnou registrujte a vyzkoušejte zadání prvního úkolu naostro.

0.
TVORBA GRAFIKY
  • Tvorba loga
  • Tvorba bannerů
  • Tvorba vizitek
0.
VÝROBA GRAFIKY
  • Úpravy obrázků
  • Retušování fotografií

Příklady dotazů ostatních klientů

Mám plnou paměťovou kartu fotek z veletrhu. Je třeba vybrat 50 nejlepších, upravit jim barvy a ořezat je. Budeme je dávat do katalogu, tak ať jsou pro tisk ve špičkové kvalitě!

Michal KutálekLinearLogistic s.r.o.

Uvádíme na trh novou sekačku a potřebujeme k ní do týdne vytvořit nové logo. Mělo by vyjadřovat naši firemní kulturu a obsahovat stylizovaná stébla trávy.

Mikuláš KrutskýLinearGroup s.r.o.

Posílám naskenovanou fotku babičky z mládí. Potřebuju ji vyretušovat, odstranit škrábance a připravit ji pro tisk na velikost A4.

Sharune GurklitéCestovatelka
[seo]