Váš osobní asistent
Pracuje efektivně za Vás
Přihlášení klienta

Kam poslat zadání?

Nejjednodušší způsob je použít náš webový formulář na odeslání úkolu, kde můžete později i sledovat průběh vypracovávání Vašeho zadání.
Tento formulář se Vám zobrazí ihned po příhlášení do klientské části.

Dále můžete úkoly pro Virtuálního pomocníka zasílat na e-mailovou adresu zadani@virtualnipomocnik.cz

Jak Virtuální pomocník pozná, kdo úkol zadává?

Úkoly zařazujeme do systému dle identifikačních prvků, což je v první řadě Vaše emailová adresa, ze které zadání přišlo. V případě nejasností si identifikaci potvrzujeme dotazem na email, kterým jste se registrovali nebo telefonicky na čísle, které jste rovněž uvedli při registraci.

Jak by mělo vypadat zadání úkolu

Zadání úkolu - jednoduché, srozumitelné, kompletní. (Pokud si nebudeme jistí, budeme se dotazovat)
Zdroje - pokud máte požadavek na zdroje informací, sdělte nám je, usnadníte nám práci a ušetříte si zakoupený čas
Termín - kdy potřebujete mít úkol zpracovaný - den, hodina
Požadovaný výstup - v jakém formátu chcete dostat zpracovaný úkol zpět - prezentace (powerpoint), textový (word), tabulkový dokument(excel)

Potvrzení přijetí Vašeho zadání

V den obdržení e-mailu se zadáním Vašich požadavků Vás budeme v pracovních dnech kontaktovat během pracovní doby, nejpozději však do 24 hodin od přijetí zadání, za účelem potvrzení přijetí zadání a eventuelně jeho upřesnění.

Zpracování úkolu

Od doby přijetí a eventuelního upřesnění zadání požadavku platí v pracovní dny 24 hodinová lhůta na jeho zpracování , pokud není dohodnuto a odsouhlaseno písemně jinak. V případě zpracovávání více požadavků najednou jsou tyto zpracovávány v pořadí, v jakém přicházely, pokud není Vámi stanovena priorita zpracování.

 
Již od 200Kč / úkol