Váš osobní asistent
Pracuje efektivně za Vás
Přihlášení klienta

Reference klientů

Pravidelní klienti

       

Řekli o nás

Dobrý den, chtěl bych tímto poukázat na službu Virtuální pomocník a zároveň poděkovat tomuto webu za kvalitní služby, které nabízí.
Vyzkoušel jsem dvě firmy virtuálních asistentů v cizině, z čehož první zkušenost byla velmi nedobrá a neobdržel jsem ani jeden úkol vypracovaný tak, aby byl použitelný, a to ani v případě, kdy jsem vybral úkol přímo ze seznamu úkolů, na které měli být specialisté. V druhém případě už jsem velmi spokojen. Virtuální pomocník v Čechách je však i ve srovnání s firmou č. 2 lepší a žasnul jsem, jak rychle a kvalitně byly mé úkoly vypracovány a s jak přátelským přístupem jsem se setkal.
Jsem rád, že mohu pochválit a s klidným svědomím doporučit novou a velmi užitečnou službu. Stále nachazím nová zadání, a jsem překvapen jak rychle, kvalitně a také levně dostávám vypracované úkoly. Virtuálního pomocníka využívám stále častěji při každodenních činnostech, vypracuje za mě překlady, zjistí cla, dodá podklady k získání dotací, nebo vyhledá požadované kontakty, a šetří mi tak čas. Velice děkuji za vynikající servis a přeji mnoho úspěchů!
Se zpracováním úkolu jsem naprosto spokojený. Určitě vaše služby zase využiji.
Popravdě, zatím příliš spokojen nejsem, stále čekám ještě na zpracování zákaznické databáze , která by dle mého názoru neměla zabrat příliš času. Nevím, jaké jsou časové možnosti Vašich asistentů, nechci ho také nikam honit... Na hodnocení je ale příliš krátká doba. Chtěl bych, aby Vas asistent pro tu práci získal sám důvěru a radost, upřímně řečeno je tento první úkol trochu nudný pro studenta informatiky. Spíš bych ocenil, kdybyste se ho zeptala, jaké jsou jeho časové dispozice a jak on sám vidí úkol, který dostal.
Chtěla jsem moc poděkovat za seznam imitátorů, který nam právě hrozně pomohl.
Fantastické a rychlé služby. Jakékoli otázky, které jsem měl byly zodpovězeny rovnou přes on-line služby, takže od zadání přes konzultaci až k výsledku uběhl pouze jeden den.
Chci poděkovat za kvalitně a promtně odvedenou práci Virtuálním pomocníkem, při vyhledávání a seskupení dat, která byla velmi specifická. Jsem moc potěšen s výsledkem práce, a proto budu nadále využívat Vašich služeb. Ještě jednou děkuji.
Díky. Jste skvělí a máte úžasný zákaznický servis.
S Vašimi službami a přístupem jsme maximálně spokojeni.
Se službami jsem rozhodně spokojen :) Jen tak dále.